Zwrot / Reklamacja

Zwrot

 

Zwrotu produktów możesz dokonać, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (za wyjątkiem produktów personalizowanych), wysyłając produkty wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia ( link do formularza)  od umowy oraz fakturą VAT. 

Nie zapomnij o podaniu numeru rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone środki (w przypadku płatności za pobraniem)

Zwracane produkty odeślij na adres: 

VRIK S.C., os. Dąbrówki 1A, 44-286 Wodzisław Śląski

Zwróć szczególną uwagę aby produkty nie nosiły śladów użytkowania (dymu papierosowego, perfum, śladów makijażu itd.). Takie produkty zostaną odesłane.

 

Wymiana

Nie oferujemy wymian. Należy odesłać produkt postępująć zgodnie z procedurą zwrotu i ponownie złożyć zamówienie wybierająć interesujący Cię produkt.

 

Reklamacja

 

ZASADY REKLAMACJI:

  1. Odeślij do REZI STYLE reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacji (wzór formularza znajdziesz tutaj) oraz potwierdzeniem zakupu (faktura VAT- do wydrukowania po zalogowaniu się na konto w naszym sklepie)
  2. Po otrzymaniu Twojej przesyłki rozpatrzymy reklamację w ciągu 14 dni
  3. W przypadku uznania przez nas niezasadności reklamacji produkt zostanie odesłany do Ciebie wraz z opisem wyjaśniającym nieuwzględnienie reklamacji
  4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia czy produkt ma zostać wymieniony, czy mamy dokonać zwrotu środków na Twoje konto.