FAQ

REJESTRACJA

1. Czy muszę posiadać konto w sklepie aby dokonać zakupów?

W celu usprawnienia procesu zamawiania oraz zapewnienia bezpieczeństwa zakupów konieczne jest założenie konta w naszym serwisie. Zajmuje to tylko chwilę.

2. Co mam zrobić gdy zapomniałem hasła?

W panelu logowania kliknij  „ZAPOMNIAŁEM HASŁA” zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu mailowego. Wyślemy na Twoją skrzynkę link do zresetowania hasła.

3. Jak dokonać rejestracji w sklepie?

Kliknij w napis „ZAREJESTRUJ SIĘ". Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz o akceptację Regulaminu. Możesz już korzystać z oferty naszego sklepu, a także brać udział w akcjach promocyjnych i marketingowych, których organizatorem będzie Administrator strony.

4. Czy mogę zmienić moje dane, które podałem w procesie rejestracji?

Oczywiście. W każdej chwili możesz edytować swoje dane wchodząc w panel „TWOJE KONTO”, a następnie klikając napis „DANE KONTA”. Dodatkowo możesz każdorazowo edytować i zmieniać swoje dane w procesie składania zamówienia.

5. Czy mogę usunąć swoje konto ze sklepu?

Istnieje taka możliwość. W tym celu wejdź w panel „TWOJE KONTO”, a następnie kliknij napis "USUŃ KONTO" możesz również wejść na „DANE KONTA” przewinąć stronę w dół i kliknąć "USUŃ KONTO", otrzymasz email z linkiem potwierdzającym chęć usunięcia konta. Po kliknięciu w link, Twoje konto zostanie bezpowrotnie usunięte. Weź jednak pod uwagę, że w tym momencie utracisz bezpowrotnie dostęp do historii Twoich zamówień.

6. Ktoś użył mojego adresu mailowego do rejestracji w sklepie. Co zrobić?

Napisz do nas wiadomość na adres kontakt@rezigiusz.pl i poinformuj nas o zaistniałej sytuacji. Sprawdzimy to i postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

 

ZAMÓWIENIA

1. Czy mogę wycofać złożone zamówienie?

Tak, jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować ze złożonego zamówienia napisz do nas wiadomość na adres kontakt@rezigiusz.pl , informujemy jednocześnie, że jest możliwość edytowania przez nas Twojego zamówienia (pkt.3 ZAMÓWIENIA)

2. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zgodnie z regulaminem naszego sklepu to 2-14 dni roboczych. Na termin realizacji Twojego zamówienia ma wpływ kilka czynników. Są to m. in.:

- duża ilość zamówień (zwłaszcza w okresach przedświątecznych oraz w trakcie akcji charytatywnych i promocyjnych),

- indywidualna realizacja każdego zamówienia (każda bluza lub koszulka jest przez nas indywidualnie przygotowywana i nadrukowywana dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia)

- chwilowe braki dostępności surowca na rynku (w tym przypadku zostaniesz przez nas poinformowany o możliwym opóźnieniu)

Jeśli zależy Ci aby otrzymać zamówienie w konkretnym terminie, złóż je odpowiednio wcześniej.

3. Czy mogę edytować złożone zamówienie?

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w złożonym zamówieniu wyślij nam wiadomość na adres kontakt@rezigiusz.pl. Możemy jednak dokonać zmian jedynie w zakresie zmiany rozmiaru produktu, jego koloru lub wzoru, a także wprowadzić zmiany w danych adresowych. Nie ma możliwości wprowadzenia zmian w zamówieniu w zakresie zmiany produktu (np. z koszulki na bluzę) oraz łączenia dwóch zamówień w jedno.

4. Czy jeśli złożę dwa zamówienia, mogę je otrzymać w jednej przesyłce?

Nie ma możliwości łączenia zamówień. Aby ponieść jednorazowy koszt przesyłki wszystkie produkty muszą znajdować się w jednym zamówieniu. Podobnie w przypadku ewentualnych akcji promocyjnych i kodów rabatowych.

5.Czy mogę śledzić status mojego zamówienia?

Status zamówienia możesz sprawdzić logując się na swoje konto w naszym sklepie. Wejdź na "HISTORIA ZAMÓWIEŃ" oraz kliknij "PODGLĄD" przy danym zamówieniu. Dodatkowo o każdej zmianie statusu Twojego zamówienia zostaniesz poinformowany droga mailową.

6. Co oznacza status mojego zamówienia?

Status zamówienia określa na jakim etapie jest jego realizacja.

„W TRAKCIE REALIZACJI” oznacza, że zamówienie zostało prawidłowo złożone, przyjęte do produkcji i jest w trakcie realizacji.

„ZREALIZOWANO” oznacza, że zamówienie zostało zrealizowane, a przesyłka została nadana. W przypadku zamówień odbieranych osobiście status oznacza, że zamówienie zostało zrealizowane i możesz odebrać je w naszej siedzibie.

„OCZEKUJE NA WPŁATĘ” oznacza, że nasz system oczekuje na potwierdzenie zrealizowania płatności z serwisu PayU.

„PACZKA WYSŁANA ZA POBRANIEM” oznacza, że zamówienie zostało zrealizowane i wysłane za pobraniem.

„OTRZYMANO ZWROT” oznacza, że zwracany przez Ciebie towar dotarł do nas i niezwłocznie zostanie podjęta procedura zwrotu, reklamacji.

„ZAAKCEPTOWANO ZWROT” oznacza, że zwracany przez Ciebie towar został przez nas przyjęty bez zastrzeżeń i niebawem otrzymasz zwrot środków na swoje konto.

„ODRZUCONO ZWROT” oznacza, że z jakiegoś powodu zwracany przez Ciebie produkt nie spełnia wymogów regulaminu np. nosi widoczne ślady użytkowania. Jeśli otrzymasz powiadomienie o takim statusie oznacza to, że towar zostanie zwrócony do Ciebie.

 „ANULOWANO” oznacza, że zamówienie zostało anulowane.

7. Czy mogę coś zamówić nie będąc osobą pełnoletnią?

Zamówienia w naszym sklepie mogą składać jedynie osoby pełnoletnie. Jeśli nie jesteś pełnoletni, poproś rodziców lub opiekunów o złożenie zamówienia w Twoim imieniu.

 

WYSYŁKA I DOSTAWA:

1. Jakie są możliwe metody dostawy?

Istnieje kilka wariantów dostawy:

- Przesyłka kurierska

- Przesyłka kurierska za pobraniem

- Przesyłka kurierska zagraniczna (Europa)

- Odbiór osobisty w naszej siedzibie

2. Czy mogę produkt odebrać osobiście?

Oczywiście! Jeśli w procesie składania zamówienia wybierzesz „ODBIÓR OSOBISTY” po zakończeniu realizacji Twojego zamówienia zostaniesz poinformowany o tym mailowo. Wtedy kolejnego dnia roboczego możesz odebrać swoje zamówienie w siedzibie naszej firmy:  VRIK S.C., os. Dąbrówki 1a, 44-286 Wodzisław Śląski w godzinach od 9.00 do 16.00

3. Czy można zamówiony produkt wysłać jako prezent?

Nie świadczymy usług pakowania prezentów. Wszystkie zamówienia są opakowane w nasze firmowe kartoniki. Jeśli zamówienie zostało opłacone z góry płatnością on- line nie ma konieczności płatności przy odbiorze. Możesz podać dowolny adres dostawy, również osoby, którą chcesz obdarować.

4. Czy mogę zamówić produkty z wysyłką za granicę?

Jest możliwość wysyłki zamówionych produktów za granicę, jednak tylko w obrębie krajów Europejskich.

5. Jaki przewoźnik przywiezie moją przesyłkę?

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem DPD. 

6. Jak długo trwa dostawa zamówienia od momentu wysyłki?

Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w terminie do 48h od momentu wydania jej przez nas kurierowi.

 

PŁATNOŚCI

1. Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Możliwe metody płatności za zamówienie to:

- płatność przy odbiorze

- przelew internetowy z pośrednictwem PayU

- płatność kartą za pośrednictwem PayU

2. Jaki jest koszt przesyłki?

Koszt przesyłki uzależniony jest od metody płatności, jaką wybierzesz:

- przesyłka kurierska DPD 24h- 15,00 zł

- przesyłka kurierska za pobraniem- 16,50 zł

- przesyłka zagraniczna (Europa)- 95,00 zł

- odbiór osobisty- 0,00 zł

3. Na jakie konto mogę dokonać płatności za zamówione produkty?

Nie ma możliwości opłacenia zamówienia bezpośrednio na nasze konto. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności (pkt. 1 PŁATNOŚCI)

4. Co mam zrobić jeśli wystąpił jakiś problem i nie udało mi się sfinalizować płatności on-line?

Wówczas Twoje zamówienie otrzyma status „OCZEKUJE NA PŁATNOŚĆ” lub „WSTRZYMANE”. Niestety nie ma możliwości opłacenia już złożonego zamówienia. To zamówienie nie zostanie zrealizowane- złóż nowe.

5. W przesyłce nie znalazłem paragonu ani faktury.

Fakturę Vat otrzymasz od nas mailem po zakończeniu realizacji zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś od nas takiej wiadomości w pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM. Jeśli z jakichś przyczyn faktura do Ciebie nie dotarła, poinformuj nas o tym niezwłocznie drogą mailową- kontakt@rezigiusz.pl

 

ZWROTY I REKLAMACJE

1. Czy mogę zwrócić zamówiony produkt?

Zwrotu produktów możesz dokonać, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (za wyjątkiem produktów personalizowanych), wysyłając produkty wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy oraz fakturą VAT (znajdziesz ją do pobrania na Twoim koncie w naszym sklepie). Nie zapomnij o podaniu numeru rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone środki! (w przypadku płatności za pobraniem)

Zwracane produkty odeślij na adres:

VRIK S.C., os. Dąbrówki 1A, 44-286 Wodzisław Śląski

Zwróć szczególną uwagę aby produkty nie nosiły śladów użytkowania (dymu papierosowego, perfum, śladów makijażu itd.). Takie produkty zostaną odesłane.

2. Czy mogę odesłać produkty metodą „za pobraniem”?

Niestety nie. Taka przesyłka nie zostanie przez nas odebrana i zostanie zwrócona do Ciebie.

3. Jak długo muszę czekać na zwrot pieniędzy za zwracany produkt?

Zwrotu wpłaconej kwoty dokonujemy niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto wskazane w formularzu w przypadku płatności za pobraniem, lub na konto, z którego dokonywałeś płatności on-line.

4. Czy mogę wymienić produkt na inny rozmiar lub kolor?

Niestety nie. Ta procedura uległa zmianie.

Należy odesłać produkt postępując zgodnie z procedurą zwrotu (pkt.1 ZWROTY I REKLAMACJE) i ponownie złożyć zamówienie wybierając interesujący Cię produkt.

WAŻNE! Przed zakupem zapoznaj się z tabelą rozmiarów.

 

5. Co zrobić jeśli produkt dotarł do mnie uszkodzony lub nie jest zgodny z opisem?

W celu zgłoszenia reklamacji odeślij produkt wraz z pobranym ze strony sklepu i wypełnionym formularzem reklamacji oraz potwierdzeniem zakupu (faktura VAT- do wydrukowania po zalogowaniu się na konto w naszym sklepie) na adres:

VRIK S.C., os. Dąbrówki 1A, 44-286 Wodzisław Śląski

Reklamacja zostanie przez nas rozpatrzona w terminie do 14 dni roboczych licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny Reklamacji i żądaniem Klienta. W przypadku uznania przez nas niezasadności Reklamacji produkt zostanie odesłany do Ciebie wraz z opisem wyjaśniającym nieuwzględnienie Reklamacji. W przypadku uwzględnienia reklamacji skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia czy produkt ma zostać wymieniony, czy mamy dokonać zwrotu środków na Twoje konto.

 

PRODUKTY

1. W jaki sposób mogę wybrać rozmiar produktu?

Skorzystaj z tabeli rozmiarów, dostępnej na stronie naszego sklepu przy każdym z interesujących Cię produktów. Jest to ważne, jeśli chcesz uniknąć procesu zwrotu towaru.

2. Czy wszystkie produkty na stronie sklepu są dostępne „od ręki”?

Każdy produkt jest przez nas przygotowywany indywidualnie po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Nie posiadamy gotowych produktów w dużych ilościach gdyż przywiązujemy dużą wagę do stałej poprawy jakości sprzedawanych przez nas rzeczy.  Jeśli jakiegoś produktu (kubki i inne gadżety) lub rozmiaru (brak surowca na rynku) zabraknie, na naszej stronie pojawi się odpowiednia informacja.

3. Czy produkty ReZi Style mogę kupić w innych miejscach niż sklep.rezigiusz.pl?

Oryginalne produkty z logo ReZi Style możesz kupić tylko za pośrednictwem sklep.rezigiusz.pl. Do każdego produktu dołączony jest certyfikat, potwierdzający jego autentyczność.